Новини

01.02.2018 В «Агро-Союзі» стартує новий сезон навчання провідним агротехнологіям!

Скоро в Україні розпочнеться новий аграрний сезон. Нові турботи і постійний брак часу в агрономів. Але поки ще повністю не затягнуло в роботу – можна отримати нові знання, щоб цей сезон став більш урожайним та успішнішим, ніж попередні!

Читати далі

29.01.2018 Обмін досвідом – одна із складових успіху в агробізнесі

У січні Холдинг «Агро-Союз» для обміну досвідом відвідав наш колега і клієнт Михайло Драганчук – успішний український фермер, популярний Інтернет-блоггер з технології No-till.
Михайло знайомий із «Агро-Союзом» понад 10 років, є постійним учасником міжнародних конференцій та семінарів, що проводяться «Агро-Союзом», і цього разу приїхав для обміну досвідом. Адже в сучасному агробізнесі найцінніше – постійне здобуття і обмін новою інформацією.

Читати далі

22.12.2017 Вітаємо з Новим роком та Різдвом!

Вітаємо з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Читати далі

22.11.2017 «Agritechnica-2017»: підбиваємо підсумки

12-18 листопада в Ганновері пройшла виставка «Agritechnica - 2017» - найбільша експозиція світового сільгоспмашинобудування. Тут традиційно показують усе найновіше, високотехнологічне, інноваційне у сфері агротехніки, вручають нагороди за кращі розробки, проводять тематичні заходи і важливі переговори про постачання техніки і партнерство. Компанія "Союз-Спецтехніка" (входить до складу Холдингу "Агро-Союз") - як один з провідних виробників сільгосптехніки в Україні - не могла обійти стороною цю значущу подію.

Читати далі

17.11.2017 З Днем працівників сільського господарства!

Колектив Холдингу "Агро-Союз" вітає всіх, хто присвятив своє життя сільському господарству! Прийміть слова щирої вдячності за Вашу працю!

Читати далі

08.11.2017 Казахстан зацікавлений у розробках "Агро-Союзу"

25-27 жовтня в Астані пройшла найбільша аграрна виставка Казахстану – «КазАгро- 2017», де традиційно представляють новітні технічні та технологічні досягнення у сільськогосподарській галузі. "Агро-Союз" виступив спонсором і учасником заходу.

Читати далі

17.10.2017 Купуй сільгосптехніку з компенсацією із держбюджету

На початок жовтня 74 українським сільгоспвиробникам направлено з держбюджету 11,58 млн грн. за програмою часткової компенсації за придбану сільгосптехніку. У перелік техніки, що дотується державою, включена і продукція ТОВ «Союз-Спецтехніка» (входить до складу Холдингу «Агро-Союз»). Всі посівні комплекси і культиватори нашого виробництва можна придбати з 20% компенсацією з бюджету.

Читати далі

02.10.2017 Зібрав урожай, завершив сівбу? Сховай зерно та техніку в ангар!

Одна з найбільших статей витрат у бізнесі - будівництво капітальних споруд. І в сільському господарстві теж без них ніяк не обійдешся - треба зберігати зерно, добрива, укривати дорогу техніку від дощу, вітру і снігу. А будувати склади довго і дорого. Компанія "Союз-Спецтехніка" (входить до складу Холдингу "Агро-Союз") пропонує альтернативу капітальним спорудам - швидкоспоруджувані ангарні конструкції з теновим покриттям. Ангари під брендом "Агро-Союз" вже близько 20 років успішно використовуються в Україні, Білорусі, Казахстані та інших країнах пострадянського простору.

Читати далі

15.09.2017 Болгарські аграрії переходять на No-Till разом із "Агро-Союзом"

No-Till для Болгарії - ще практично тера інкогніта. Чотири роки тому на ресурсозберігаючі технології одним із перших перейшло підприємство "Агрімат БГ", а тепер до них приєднуються й інші болгарські аграрії. І роблять це за технічної підтримки "Агро-Союзу".

Читати далі

16.08.2017 Нові сівалки «PonTerra» успішно впоралися із сівом у Казахстані

У Казахстані готуються до збирання врожаю на полях, засіяних новим агрегатом від «Агро-Союзу» - універсальним посівним комплексом «PonTerra». Він багатофунціональний, високопродуктивний, пропонується у середній ціновій категорії та не потребує застосування потужних іноземних тракторів. Аграрії технікою задоволені, врожай очікується гарний.

Читати далі